logo mob crni

logo crni

logo crni

Preostalo do Festivala:
1
1
0
dan(a)

T Logo 3c p DE

logo najbolji prijatelj festivala magenta 04

Prijavi se na newsletter

 

Tko je tko

 
RAVNATELJICA JU PULA FILM FESTIVAL Gordana Restović  gordana@pulafilmfestival.hr  052 393 321
UMJETNIČKI RAVNATELJ Zlatko Vidačković

artistic.director@pulafilmfestival.hr

 
VODITELJICA KINA VALLI Tanja Miličić

tanja@pulafilmfestival.hr

info@kinovalli.net

052 222 703
POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA Sanela Pliško 

sanela@pulafilmfestival.hr

 052 393 321
VODITELJICA FINANCIJA Tamara Brščić  tamara@pulafilmfestival.hr 052 522 953
VODITELJICA PRODUKCIJE Nataša Šimunov  natasa@pulafilmfestival.hr 052 393 760
VODITELJICA OPĆIH POSLOVA Suzana Požgaj  suzana@pulafilmfestival.hr 052 222 940
VODITELJICA MARKETINGA Sandra Petrović Dishpalli marketing@pulafilmfestival.hr 052 393 763
VODITELJ TEHNIKE Veljko Ujčić tehnika@pulafilmfestival.hr 098 219 130
VODITELJICA PROJEKATA Barbara Sintić Uhač

barbara@pulafilmfestival.hr

052 222 961
TAJNIŠTVO Marina Majetić

marina@pulafilmfestival.hr
info@pulafilmfestival.hr

052 393 321
IT TEHNIČAR Sergej Turčinov  sergej@pulafilmfestival.hr 099 708 6738
KOORDINATOR FILMSKOG PROGRAMA Marko Drandić marko@pulafilmfestival.hr  052 644 085
STRUČNA SURADNICA U KINU VALLI I PRODUKCIJI Tamara Zec tamara.zec@pulafilmfestival.hr
052 222 703
STRUČNI SURADNIK U PRODUKCIJI Simon Furčić simon@pulafilmfestival.hr
052 393 760
BLAGAJNICA Jasmina Joldić blagajna@kinovalli.net
 
KINOOPERATERI Robert Zuban
Marko Jovan
kabina@kinovalli.net
 
WEB UREDNICA I ADMINISTRATORICA Valentina Pleša valentina@pulafilmfestival.hr   
SKLADIŠTAR Dobrosav Simić skladiste@pulafilmefestival.hr   
INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB Matrix informatika info@matrix-informatika.hr    
 
 
 

RAVNATELJICA
Gordana Restović
gordana@pulafilmfestival.hr
052 393 321

UMJETNIČKI RAVNATELJ
Zlatko Vidačković
artistic.director@pulafilmfestival.hr

VODITELJICA KINA VALLI
Tanja Miličić
tanja@pulafilmfestival.hr
i
nfo@kinovalli.net
052 222 703

POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA
Sanela Pliško
sanela@pulafilmfestival.hr
052 393 321

VODITELJICA FINANCIJA
Tamara Brščić
tamara@pulafilmfestival.hr
052 522 953

VODITELJICA PRODUKCIJE
Nataša Šimunov
natasa@pulafilmfestival.hr
052 393 760

VODITELJICA OPĆIH POSLOVA
Suzana Požgaj
suzana@pulafilmfestival.hr
052 222 940

VODITELJICA MARKETINGA
Sandra Petrović Dishpalli
marketing@pulafilmfestival.hr
052 393 763

VODITELJ TEHNIKE
Veljko Ujčić
tehnika@pulafilmfestival.hr
098 219 130

VODITELJICA PROJEKATA
Barbara Sintić Uhač
barbara@pulafilmfestival.hr
052 522 961
TAJNIŠTVO
Marina Majetić
marina@pulafilmfestival.hr
i
nfo@pulafilmfestival.hr
052 393 321

IT TEHNIČAR
Sergej Turčinov
sergej@pulafilmfestival.hr
099 708 6738

KOORDINATOR FILMSKOG PROGRAMA
Marko Drandić
marko@pulafilmfestival.hr 
052 644 085

STRUČNA SURADNICA U KINU VALLI I PRODUKCIJI
Tamara Zec
tamara.zec@pulafilmfestival.hr
052 222 703
STRUČNI SURADNIK U PRODUKCIJI
Simon Furčić
simon@pulafilmfestival.hr
052 393 760
BLAGAJNICA
Jasmina Joldić
blagajna@kinovalli.net
KINOOPERATERI
Robert Zuban
Marko Jovan
kabina@kinovalli.net

WEB UREDNICA I ADMINISTRATORICA
Valentina Pleša
valentina@pulafilmfestival.hr 

SKLADIŠTAR
Dobrosav Simić
skladiste@pulafilmefestival.hr

INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB
Matrix informatika
info@matrix-informatika.hr 

 
 
image

Lokacije

14 festivalskih lokacija

Opširnije
predsjednica hr

Min kulture logo

GRAD PULA LOGO

zupanijodjelzakulturu
CROATIAOSIGURANJE