logo mob crni

logo crni

logo crni

Preostalo do Festivala:
1
3
8
dan(a)

T Logo 3c p DE

logo najbolji prijatelj festivala magenta 04

Prijavi se na newsletter

 

Tko je tko

 
RAVNATELJICA JU PULA FILM FESTIVAL Gordana Restović  gordana@pulafilmfestival.hr  052 393 321
UMJETNIČKI SAVJET Hrvoje Pukšec
Tanja Miličić
Mike Downey
artboard@pulafilmfestival.hr   
POSLOVNA TAJNICA Sanela Pliško   
GLASNOGOVORNICA Ana Šimunović glasnogovornik@pulafilmfestival.hr  099 807 0516
VODITELJICA FINANCIJA I JAVNE NABAVE Tamara Brščić  tamara@pulafilmfestival.hr 052 522 953
VODITELJICA PRODUKCIJE Nataša Šimunov  natasa@pulafilmfestival.hr 052 393 760
VODITELJICA OPĆIH POSLOVA Suzana Požgaj  suzana@pulafilmfestival.hr 052 222 940
VODITELJICA MARKETINGA Sandra Petrović Dishpalli marketing@pulafilmfestival.hr 052 393 763
VODITELJICA KINA VALLI Tanja Miličić  
VODITELJ TEHNIKE Veljko Ujčić tehnika@pulafilmfestival.hr 098 219 130
IT TEHNIČAR Sergej Turčinov  sergej@pulafilmfestival.hr 099 708 6738
TAJNIŠTVO Marina Majetić marina@pulafilmfestival.hr 052 393 321
KOORDINATOR FILMSKOG PROGRAMA Marko Drandić marko@pulafilmfestival.hr  052 222 703
VODITELJICA PROJEKATA Barbara Sintić Uhač barbara@pulafilmfestival.hr  052 522 961
WEB UREDNICA  Valentina Pleša valentina@pulafilmfestival.hr   
BLAGAJNICA KINA VALLI Jasmina Joldić blagajna@kinovalli.net  052 213 808
KINOOPERATERI Robert Zuban
Marko Jovan
kabina@kinovalli.net 
 
SKLADIŠTAR Dobrosav Simić skladiste@pulafilmefestival.hr   
INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB Matrix informatika info@matrix-informatika.hr    
 
 
 

RAVNATELJICA
Gordana Restović
gordana@pulafilmfestival.hr
052 393 321

UMJETNIČKI SAVJET
Hrvoje Pukšec, Tanja Miličić, Mike Downey
artboard@pulafilmfestival.hr

POSLOVNA TAJNICA
Sanela Pliško

GLASNOGOVORNICA
Ana Šimunović
glasnogovornik@pulafilmfestival.hr 
099 807 0516

VODITELJICA FINANCIJA I JAVNE NABAVE
Tamara Brščić
tamara@pulafilmfestival.hr
052 522 953

VODITELJICA PRODUKCIJE
Nataša Šimunov

VODITELJICA OPĆIH POSLOVA
Suzana Požgaj
suzana@pulafilmfestival.hr
052 222 940

VODITELJICA MARKETINGA
Sandra Petrović Dishpalli
marketing@pulafilmfestival.hr
052 393 763

VODITELJICA KINA VALLI
Tanja Miličić

VODITELJ TEHNIKE
Veljko Ujčić
tehnika@pulafilmfestival.hr
098 219 130

IT TEHNIČAR
Sergej Turčinov
sergej@pulafilmfestival.hr
099 708 6738

TAJNIŠTVO
Marina Majetić
052 393 321
marina@pulafilmfestival.hr 

KOORDINATOR FILMSKOG PROGRAMA
Marko Drandić
052 222 703
marko@pulafilmfestival.hr 

VODITELJICA PROJEKATA
Barbara Sintić Uhač
barbara@pulafilmfestival.hr 
052 522 961

WEB UREDNICA
Valentina Pleša
valentina@pulafilmfestival.hr 

BLAGAJNICA KINA VALLI
Jasmina Joldić
052 213 808
blagajna@kinovalli.net

KINOOPERATERI
Robert Zuban, Marko Jovan
kabina@kinovalli.net
SKLADIŠTAR
Dobrosav Simić
skladiste@pulafilmefestival.hr

INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB
Matrix informatika
info@matrix-informatika.hr 

 
 
image

Lokacije

14 festivalskih lokacija

Opširnije
predsjednica hr

Min kulture logo

GRAD PULA LOGO

zupanijodjelzakulturu
CROATIAOSIGURANJE