logo mob crni

logo crni

logo crni

T Logo 3c p DE
logo filmofeel 2017

app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 

Portarata

PORTARAT

PORTARATA

7 dana projekcija na popularnom gradskom trgu.Prikazat ćemo odabir filmova iz postojećih programa, ali i dodatne filmove iz programa Kratka Pula i Eurokratki te programa Short Matters!


Subota, 15. srpnja u 22:30

Ježeva kuća, Eva Cvijanović (Kanada, Hrvatska)
Noćna ptica (Nočna ptica), Špela Čadež, 2016, 8’50’’, Finta Film (SI), RTV Slovenija (SI), Bonobostudio (HR)
Astronaut od perolaka (Astronaut of Featherweight), Dalibor Barić, 27’, HR
Koyaa – Razigrani autić (Koyaa – Razigrani avtomobiček), Kolja Saksida, 2017, 2’45’’, ZVVIKS (SI), Studio dim (HR), RTV Slovenija (SI)
Koyaa – Leteća bilježnica (Koyaa – Leteči zvezek), Kolja Saksida, 2017, 2’45’’, ZVVIKS (SI), Studio dim (HR), RTV Slovenija (SI)


Nedjelja, 16. srpnja u 21:30
Tata, Markus E. Müller, Austrija
Deva (Kupranugaris), Laurynas Bareisa, Litva
Suprug Jan s obitelji (Manžel Ján s rodinou), Pavol Čižmár, Slovačka
Slijedi me (Volg mij), Anthony Schatteman, Belgija


Ponedjeljak, 17. srpnja u 21:30

Deirdre, Jo Southwell, Irska
Crna torta (Černý dort), Johana Švarcová, Češka
Loše navike (Bad Habits), Emilios Avraam, Cipar
Tango (Tango), Dace Pūce, Latvija


Utorak, 18. srpnja u 21:30

Podvojen(o) (Ambivalent), Keith Albert Tedesco, Malta
Borba za smrt (Fighting for Death), Eleonora Veninova, Makedonija
Nezgoda (Nehoda), Šimon Štefanides, Češka
Derišta (Ungar), Nanna Kristín Magnúsdóttir, Island
Sin (Fils), Cyrus Neshvad, Luksemburg


Srijeda, 19. srpnja u 21:30

Sanjaj, slatko sanjaj
(Dream a Little Dream), Michael Iversen, Danska
Žirafa (Giraffe), Janne Schmidt, Nizozemska
Tko je tko u mikologiji (Kdo je kdo v mykologii), Marie Dvořáková, Češka
Dvorišta (The Yards), Ivan Salatić, Crna Gora
Rukavi košulje (Mëngë këmishe), Suela Bako, Albanija


Četvrtak, 20. srpnja u 21:30

Po čovika
, Kristina Kumrić
Med i mliko, Marko Jukić
Plavi Petar, Marko Šantić
Čokoladno jaje, Tomislav Šestan


Petak, 21. srpnja u 21:30

Zid (Le mur), Samuel Lampaert, BE, 2015, 8’; Film Fest Gent
Edmond, Nina Gantz, UK, 2015, 9’; Uppsala International Short Film Festival
Oproštaj (El adiós), Clara Roquet, ES, 2015, 15’; Valladolid International Film Festival
90 stupnjeva sjeverno (90 grad nord), Detsky Graffam, DE, 2015, 21’; Cork Film Festival
Svi vole morsku obalu (Tout le monde aime le bord de la mer), Keina Espiñeira, ES, 2016, 17’; International Film Festival Rotterdam
U daljini (In the Distance), Florian Grolig, DE, 2015, 7’; Clermont-Ferrand International Short Film Festival
Povratnik (A Man Returned), Mahdi Fleifel, UK/LB/DK/NL, 2015, 30’; Berlinale


Subota, 22. srpnja u 21:30

Čavrljanja (Small Talk), Even Hafnor, Lisa Brooke Hansen, NO, 2015, 21’; Tampere Film Festival
Ja nisam odavde (Yo no soy de aquí), Maite Alberdi, Giedrė Žickytė, CL/DK/LT, 2015, 26’; Krakow Film Festival
Beskrajni povratak (L'immense retour (romance)), Manon Coubia, BE/FR, 2016, 14’; Festival del film Locarno
Limb (Limbo), Konstantina Kotzamani, FR/GR, 2016, 30’; Sarajevo Film Festival
Amalimbo, Juan Pablo Libossart, SE/EE, 2016, 15’; Venice Film Festival
Devet dana s moga prozora u Alepu, (9 Days - From My Window in Aleppo), Thomas Vroege, Floor van der Meulen, Issa Touma, NL/SY, 2015, 13’ (Encounters Short Film and Animation Festival Bristol – winner)
Zvijezda padalica (Падаща звезда), Ljubo Jončev, BG/IT, 2015, 28’; International Short Film Festival in Drama

 

T Logo 3c p DE

logo filmofeel 2017


app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 
image

Lokacije

14 festivalskih lokacija

Opširnije
predsjednica hr

Min kulture logo

GRAD PULA LOGO

zupanijodjelzakulturu

pulaplus