logo mob crni

logo crni
logo crni
T Logo 3c p DE
logo filmofeel 2017

app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 


Raspored


Svi međunarodni filmovi bit će podnaslovljeni na hrvatski jezik, a oni koji nisu na engleskom i na engleski jezik.
Svi hrvatski filmovi u Areni bit će podnaslovljeni na engleski jezik.
Organizator zadržava pravo izmjene programa.


Četvrtak 13. 7. 2017.

Purpur i tirkiz - Umjetnost slike
SKUC Srpski kulturni centar, 21:00

Petak 14. 7. 2017.
Subota 15. 7. 2017.

Dječak s planine
INK, 10:00


Učiteljica
KINO VALLI, 15:00


Loše navike
KINO VALLI, 15:00


1. Noćna ptica
INK, 17:00


4. Ježeva kuća
INK, 17:00


Jutro poslije
KINO VALLI, 17:15


Put za Mandalay
KINO VALLI, 17:45


1. Oni žive noću
INK, 18:15


4. Gamer girl
INK, 18:15


Babilonske sestre
KINO VALLI, 19:30


Lavina
ARENA, 21:30


Plesačica
KINO VALLI, 21:30


Rukavi košulje
KINO VALLI, 21:30


1. Ježeva kuća
PORTARATA, 22:30


2. Noćna ptica
PORTARATA, 22:30


3. Astronaut od perolaka
PORTARATA, 22:30


4. Koyaa - Razigrani autić
PORTARATA, 22:30


DJ Innaca
CIRCOLO, 23:30


ZG80
ARENA, 23:40


Konačni obračun
KINO VALLI, 23:40

Nedjelja 16. 7. 2017.

Vrijeme grudanja
INK, 10:00


Psi ljubavi
KINO VALLI, 15:00


Sanjaj, slatko sanjaj
KINO VALLI, 15:00


Druga strana nade
KINO VALLI, 17:15


Žirafa
KINO VALLI, 17:15


Pođi sa mnom
KINO VALLI, 19:15


1. Po čovika
INK, 19:30


2. Med i mliko
INK, 19:30


3. Plavi Petar
INK, 19:30


4. Čokoladno jaje
INK, 19:30


5. Crveno
INK, 19:30


Goran
ARENA, 21:30


Baka na ledu
KINO VALLI, 21:30


Tko je tko u mikologiji
KINO VALLI, 21:30


1. Tata
PORTARATA, 21:30


2. Deva
PORTARATA, 21:30


3. Suprug Jan s obitelji
PORTARATA, 21:30


4. Slijedi me
PORTARATA, 21:30


Pavel
CIRCOLO, 23:30


Čovjek s tisuću lica
KINO VALLI, 23:45

Ponedjeljak 17. 7. 2017.

Predavanje Berta Beyensa
Hrvatska gospodarska komora, 10:00


Naopake rime 1
INK, 10:00


Naopake rime 2
INK, 10:00


3. Utopija
INK, 13:00


4. 13+
INK, 13:00


5. After Party
INK, 13:00


6. Crna torta
INK, 13:00


Slijedi me
KINO VALLI, 15:00


Lady Macbeth
KINO VALLI, 15:00


Kratka priča o Princezi X
KINO VALLI, 17:00


Slika koja ostaje
KINO VALLI, 17:00


1. Tango
KINO VALLI, 19:00


2. Suprug Jan s obitelji
KINO VALLI, 19:00


Kuća drugih
INK, 19:00


Fuck Off I Love You
ARENA, 21:30


Crni dijamant
KINO VALLI, 21:30


1. Deirdre
PORTARATA, 21:30


2. Crna torta
PORTARATA, 21:30


3. Loše navike
PORTARATA, 21:30


4. Tango
PORTARATA, 21:30


Biser
Ambrela, 22:00


Emo
Ambrela, 22:00


ABOP
CIRCOLO, 23:30


Prepiska
KINO VALLI, 23:35


Zbog tebe
ARENA, 23:40

Utorak 18. 7. 2017.

Predavanje Ankice Jurić Tilić
Hrvatska gospodarska komora, 10:00


Anka
KINO VALLI, 12:00


Izlet
INK, 13:00


Žene žene žene
INK, 13:00


Natjecanje
INK, 13:00


Pino
INK, 13:00


Nezgoda
INK, 13:00


150 miligrama
KINO VALLI, 15:00


Gazda
INK, 16:30


Sakupljač
KINO VALLI, 17:20


Sieranevada
INK, 18:00


Čuvar dvorca
KINO VALLI, 19:00


Dvorišta
KINO VALLI, 21:30


Odisej
KINO VALLI, 21:30


1. Podvojen(o)
PORTARATA, 21:30


2. Borba za smrt
PORTARATA, 21:30


3. Nezgoda
PORTARATA, 21:30


4. Derišta
PORTARATA, 21:30


5. Sin
PORTARATA, 21:30


Siguran let
ARENA, 21:30


Kratki izlet
ARENA, 21:30


Ljubavna bomba
Ambrela, 22:00


DJ Marino
CIRCOLO, 23:30


Nož u našim leđima
KINO VALLI, 23:50

Srijeda 19. 7. 2017.

Predavanje Marka Šesnića i Gorana Turkovića
Hrvatska gospodarska komora, 10:00


Partija pikula
INK, 10:00


Jona i more
INK, 10:00


Pjevaj
INK, 10:00


Tajni život vila
INK, 13:00


Sumrak
INK, 13:00


Behemot
INK, 13:00


Paraliza
INK, 13:00


Čovjek zvani Ove
KINO VALLI, 15:00


Republika
INK, 16:00


Preblizu suncu
KINO VALLI, 17:00


Stambeno pitanje
INK, 17:00


Heroji Vukovara
INK, 18:00


Roumena
KINO VALLI, 19:00


Hiljadarka
INK, 19:00


Sve bih ostavio ovdje
MMC Luka, 20:00


m.ocean
MMC Luka, 20:00


Labirint
MMC Luka, 20:00


Novi južni Zagreb
MMC Luka, 20:00


Prvi udah
MMC Luka, 20:00


Kraj
KINO VALLI, 21:30


Njegovateljica
KINO VALLI, 21:30


1. Sanjaj, slatko sanjaj
PORTARATA, 21:30


2. Žirafa
PORTARATA, 21:30


3. Tko je tko u mikologiji
PORTARATA, 21:30


4. Dvorišta
PORTARATA, 21:30


5. Rukavi košulje
PORTARATA, 21:30


Vincent
Ambrela, 22:00


Ne gledaj mi u pijat
ARENA, 23:20


Sara Renar
CIRCOLO, 23:30


Doviđenja, Njemačka
KINO VALLI, 23:40

Četvrtak 20. 7. 2017.

Predavanje Jelke Stergel
Hrvatska gospodarska komora, 10:00


Panel rasprava
Hrvatska gospodarska komora, 11:30


Turizam!
INK, 13:00


Ograničen
INK, 13:00


Točka zarez
INK, 13:00


Deva
KINO VALLI, 15:00


Hedi
KINO VALLI, 15:00


Novine
INK, 16:00


Zavada: Bette i Joan
KINO VALLI, 17:00


Crno-bijeli svijet
INK, 17:00


1. Tata
KINO VALLI, 17:00


2. Podvojen(o)
KINO VALLI, 17:00


3. Sin
KINO VALLI, 17:00


4. Derišta
KINO VALLI, 17:00


5. Deirdre
KINO VALLI, 17:00


Patrola na cesti
INK, 18:00


Anđeo Gospodnji 2
INK, 19:10


Život od milijun dolara
KINO VALLI, 19:45


Mrtve ribe
ARENA, 21:30


Kralj Belgijanaca
KINO VALLI, 21:30


Borba za smrt
KINO VALLI, 21:30


1. Po čovika
PORTARATA, 21:30


2. Med i mliko
PORTARATA, 21:30


3. Plavi Petar
PORTARATA, 21:30


4. Čokoladno jaje
PORTARATA, 21:30


5. Crveno
PORTARATA, 21:30


Piuma
Ambrela, 22:00


Kako se zdravo udebljati
Ambrela, 22:00


Pips, Chip & Videoclips
CIRCOLO, 23:30


Billy Lynn: Junak
KINO VALLI, 23:35

Petak 21. 7. 2017.

Zemlja u fokusu: Češka kinematografija
Hrvatska gospodarska komora, 10:00


Mećava
KINO VALLI, 15:00


Kiklop
KINO VALLI, 16:45


Glembajevi
KINO VALLI, 19:15


Uzvodno rijekom
INK, 19:15


Agape
ARENA, 21:30


Karneval, Anđeo i Prah
KINO VALLI, 21:30


Zid
PORTARATA, 21:30


Edmond
PORTARATA, 21:30


Oproštaj
PORTARATA, 21:30


90 stupnjeva sjeverno
PORTARATA, 21:30


Svi vole morsku obalu
PORTARATA, 21:30


U daljini
PORTARATA, 21:30


Povratnik
PORTARATA, 21:30


Bijeli kralj
Ambrela, 22:00


Dnevnik mašinovođe
ARENA, 23:00


Bang Bang
CIRCOLO, 23:30


Egzorcizam
KINO VALLI, 23:45

Subota 22. 7. 2017.

ZG80
KINO VALLI, 15:30


Transmania
INK, 16:20


Goran
KINO VALLI, 17:15


Ispred zastava
INK, 18:00


Princeza koralja
KINO VALLI, 19:00


Pjesma Jadrana
KINO VALLI, 19:00


Fuck Off I Love You
KINO VALLI, 21:00


1. Čavrljanja
PORTARATA, 21:30


2. Ja nisam odavde
PORTARATA, 21:30


3. Beskrajni povratak
PORTARATA, 21:30


4. Limb
PORTARATA, 21:30


5. Amalimbo
PORTARATA, 21:30


7. Zvijezda padalica
PORTARATA, 21:30


Biser
Ambrela, 22:00


Emo
Ambrela, 22:00


Zbog tebe
KINO VALLI, 23:00

Nedjelja 23. 7. 2017.

Lavina
KINO VALLI, 10:00


Kratki izlet
KINO VALLI, 11:30


Uzbuna na Zelenom Vrhu
KINO VALLI, 13:00


Anka
KINO VALLI, 14:45


Ustav Republike Hrvatske
KINO VALLI, 16:30


Ne gledaj mi u pijat
KINO VALLI, 18:15


Agape
KINO VALLI, 20:15


Mrtve ribe
KINO VALLI, 21:45

Subota 5. 8. 2017.

Baka na ledu
Kaštel, 21:30


Čovjek s tisuću lica
Kaštel, 23:30

Nedjelja 6. 8. 2017.

Crni dijamant
Kaštel, 21:30


Prepiska
Kaštel, 23:35

Ponedjeljak 7. 8. 2017.

Odisej
Kaštel, 21:30


Nož u našim leđima
Kaštel, 23:40

Utorak 8. 8. 2017.

Njegovateljica
Kaštel, 21:30


Doviđenja, Njemačka
Kaštel, 23:10

Srijeda 9. 8. 2017.

Kralj Belgijanaca
Kaštel, 21:30


Billy Lynn: Junak
Kaštel, 23:15

Četvrtak 10. 8. 2017.

Plesačica
Kaštel, 21:30


Konačni obračun
Kaštel, 23:30

Petak 11. 8. 2017.

Panta Rei
Kaštel, 21:30

T Logo 3c p DE

logo filmofeel 2017


app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 
image

Lokacije

14 festivalskih lokacija

Opširnije
predsjednica hr

Min kulture logo

GRAD PULA LOGO

zupanijodjelzakulturu

pulaplus