Raspored


Svi međunarodni filmovi bit će podnaslovljeni na hrvatski jezik, a oni koji nisu na engleskom i na engleski jezik.
Svi hrvatski filmovi u Areni bit će podnaslovljeni na engleski jezik.
Organizator zadržava pravo izmjene programa.
Raspored se svakodnevno nadopunjava.



Četvrtak 11. 7. 2019.
Petak 12. 7. 2019.
Subota 13. 7. 2019.

Veliki plavi put
KINO VALLI, 17:00


Ograda
INK, 19:15


Sok od lubenice
KINO VALLI, 19:30


Tragovi
KINO VALLI, 19:30


Bijeg
KINO VALLI, 19:30


Zauvijek djevice
KINO VALLI, 19:30


Reži
INK, 19:30


Djelo bez autora
KINO VALLI, 21:00


General
ARENA, 21:30


Žudnja
PORTARATA, 21:30


Vepar srebrnih kljova
PORTARATA, 21:30


Osmijeh
PORTARATA, 21:30


Music After Dinner
CIRCOLO, 23:30

Nedjelja 14. 7. 2019.

Čaj s damama
KINO VALLI, 17:00


Uspjeh
KINO VALLI, 19:00


Rafaël
INK, 19:15


Žena
KINO VALLI, 21:00


Koja je ovo država
ARENA, 21:30


Majko, nađi me
PORTARATA, 21:30


Zagubljena sjećanja
PORTARATA, 21:30


Šafarikova 19
PORTARATA, 21:30


Veliki klinci
Ambrela, 22:00


Mali korak
Ambrela, 22:00


Filozof iz štale
KINO VALLI, 23:00


DJ Šurki
CIRCOLO, 23:30


Sam samcat
ARENA, 23:40

Ponedjeljak 15. 7. 2019.

Ovca
INK, 10:00


Vremeplov 3
Giardini, 10:00


Veliki Buster
KINO VALLI, 17:00


Dinosaur
INK, 18:20


Mali junak
INK, 18:20


Doček
INK, 18:20


Glumim, jesam
KINO VALLI, 19:00


Izbrisana
INK, 19:30


Moje remek - djelo
KINO VALLI, 21:00


Tragovi
PORTARATA, 21:30


Zauvijek djevice
PORTARATA, 21:30


Bijeg
PORTARATA, 21:30


Sok od lubenice
PORTARATA, 21:30


Izgubljeno, nađeno
Ambrela, 22:00


Zatreskana
Ambrela, 22:00


Ne pričaj dok se ne udaš
KINO VALLI, 23:00


Vjeran čovjek
ARENA, 23:10


Super Funk Session
CIRCOLO, 23:30

Utorak 16. 7. 2019.

Mogu i Perol
INK, 10:00


Sune i Sune
INK, 10:00


Donka
INK, 18:20


Jesam te!
INK, 18:20


Dišući u mramor
KINO VALLI, 19:00


Teret
INK, 19:20


Sve je istina
KINO VALLI, 21:00


F20
ARENA, 21:30


Susotázs
PORTARATA, 21:30


Mali korak
PORTARATA, 21:30


Slatka za pojest'
PORTARATA, 21:30


Bumerang
PORTARATA, 21:30


Dosta
PORTARATA, 21:30


Izgubljeno, nađeno
PORTARATA, 21:30


Pšenica
KINO VALLI, 23:00


Tuga i slava
ARENA, 23:10


Techno Vikings
CIRCOLO, 23:30

Srijeda 17. 7. 2019.

Žudnja
INK, 18:20


Šafarikova 19
INK, 18:20


Kao da je moj sin
KINO VALLI, 19:00


Grudnjak
KINO VALLI, 21:00


Dopunska nastava
ARENA, 21:30


Mogu i Perol
PORTARATA, 21:30


Ovca
PORTARATA, 21:30


Bobo
PORTARATA, 21:30


Robot i kit
PORTARATA, 21:30


Slatka za pojest'
Ambrela, 22:00


Cleo
Ambrela, 22:00


Plavi bicikl
KINO VALLI, 23:00


Bijela vrana
ARENA, 23:20


DJ Kool S
CIRCOLO, 23:30

Četvrtak 18. 7. 2019.

Bobo
INK, 10:00


Nevidljiva Sue
INK, 10:00


Nežka
INK, 18:20


Osmijeh
INK, 18:20


Majko, nađi me
INK, 18:20


Lajkaj i ti mene
KINO VALLI, 19:00


Šavovi
INK, 19:20


Suvenir
KINO VALLI, 21:00


Bila soba
PORTARATA, 21:30


Stepska lisica
PORTARATA, 21:30


Dosta
Ambrela, 22:00


Susotázs
Ambrela, 22:00


Najbolje od Dorian B.
Ambrela, 22:00


Posljedice
ARENA, 23:10


Riba
KINO VALLI, 23:10


Dogma
CIRCOLO, 23:30

Petak 19. 7. 2019.

Robot i kit
INK, 10:00


Lu s Otoka sirena
INK, 10:00


Lorem ipsum
INK, 18:20


Sahrana
KINO VALLI, 19:00


Minute
KINO VALLI, 19:00


Više ne znam ko smo mi
KINO VALLI, 19:00


Mehanika 2
KINO VALLI, 19:00


Uzimam
KINO VALLI, 19:00


Bepo
KINO VALLI, 19:00


Stepska lisica
INK, 20:00


Moljci
INK, 20:00


Bila soba
INK, 20:00


Krijumčareći Hendrixa
KINO VALLI, 21:00


Nežka
PORTARATA, 21:30


Mali junak
PORTARATA, 21:30


Moljci
PORTARATA, 21:30


Teško putovanje
Ambrela, 22:00


Bumerang
Ambrela, 22:00


Tolkien
ARENA, 23:00


Ne pričaj mi priče
KINO VALLI, 23:00


DJ Kovač
CIRCOLO, 23:30

Subota 20. 7. 2019.

F20
KINO VALLI, 14:15


Koja je ovo država
KINO VALLI, 16:00


Dnevnik Diane Budisavljević
KINO VALLI, 18:10


General
KINO VALLI, 19:50


Doček
PORTARATA, 21:30


Odrasti u malo drvo
PORTARATA, 21:30


Donka
PORTARATA, 21:30


Koža
Ambrela, 22:00


Mlada ljubav
Ambrela, 22:00


Dopunska nastava
KINO VALLI, 22:40


DJ Marc JB
CIRCOLO, 23:30

Nedjelja 21. 7. 2019.

Sam samcat
KINO VALLI, 10:00


Rafaël
KINO VALLI, 12:00


Teret
KINO VALLI, 14:00


Izbrisana
KINO VALLI, 18:00


Reži
KINO VALLI, 20:00


Kralj lavova
ARENA, 21:30


Šavovi
KINO VALLI, 21:30


Sahrana
PORTARATA, 21:30


Ograda
PORTARATA, 21:30


Mehanika 2
PORTARATA, 21:30


Uzimam
PORTARATA, 21:30


Minute
PORTARATA, 21:30


Bepo
PORTARATA, 21:30


Više ne znam ko smo mi
PORTARATA, 21:30

predsjednica hr Min kulture logo GRAD PULA LOGO zupanijodjelzakulturu pulaplus HTZpokrovitelji tzistraPOKROVITELJ