logo 67

         powered by
t com

logo 67



RAVNATELJICA | Gordana Restović, gordana@pulafilmfestival.hr


UMJETNIČKI RAVNATELJ | Pavo Marinković, pavo.marinkovic@pulafilmfestival.hr 


PRODUKCIJA | Simon Furčić, simon@pulafilmfestival.hr, 052 393 760


URED ZA GOSTE | Barbara Sintić Uhač, voditeljica, barbara@pulafilmfestival.hr, 052 522 961


VODITELJICA KINA VALLI | Tanja Miličić, tanja@pulafilmfestival.hr, 052 222 703


OPĆI POSLOVI I PROTOKOL | Suzana Požgaj, voditeljica, suzana@pulafilmfestival.hr, 052 222 940


POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA | Sanela Pliško, sanela@pulafilmfestival.hr, 052 393 321


MARKETING | Sandra Petrović Dishpalli, voditeljica, marketing@pulafilmfestival.hr, 052 393 763


FINANCIJE I JAVNA NABAVA | Tamara Brščić, voditeljica, tamara@pulafilmfestival.hr, 052 522 953


IT TEHNIČAR  | Mirko Milovanmirko@pulafilmfestival.hr


TEHNIKA | Sergej Turčinov, voditelj, sergej@pulafilmfestival.hr


VIZUALNI IDENTITET | Rašić+Vrabec

predsjednik hr Min kulture logo GRAD PULA LOGO zupanijodjelzakulturu