RAVNATELJICA | Gordana Restović, gordana@pulafilmfestival.hr


UMJETNIČKI RAVNATELJ | Zlatko Vidačković, artistic.director@pulafilmfestival.hr


IZBORNICI | Željko Anzulović (Međunarodni program) zeljkoanzulovic@gmail.comKatarina Marić (Pulica, Kratka Pula) bmkatarina@gmail.comVito Hordov (Dizalica i Ambrela) hordovvito@gmail.com


PRODUKCIJA | Simon Furčić, simon@pulafilmfestival.hr, 052 393 760


URED ZA GOSTE | Barbara Sintić Uhač, voditeljica, barbara@pulafilmfestival.hr, 052 522 961


OPĆI POSLOVI I PROTOKOL | Suzana Požgaj, voditeljica, suzana@pulafilmfestival.hr, 052 222 940


POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA | Sanela Pliško, sanela@pulafilmfestival.hr, 052 393 321


MARKETING | Sandra Petrović Dishpalli, voditeljica, marketing@pulafilmfestival.hr, 052 393 763


FINANCIJE I JAVNA NABAVA | Tamara Brščić, voditeljica, tamara@pulafilmfestival.hr, 052 522 953


IT TEHNIČAR  | Mirko Milovanmirko@pulafilmfestival.hr


TEHNIKA | Sergej Turčinov, voditelj, sergej@pulafilmfestival.hr


SKLADIŠTE | Dobrosav Simić Yetti,  skladiste@pulafilmfestival.hr


VIZUALNI IDENTITET | Studio Dosada

predsjednica hr Min kulture logo GRAD PULA LOGO zupanijodjelzakulturu pulaplus HTZpokrovitelji tzistraPOKROVITELJ